19 Ağustos 2013 Pazartesi

Ören- Adramytteion Tatil Yazısı :)Ören tatilimiz maalesef bitti, döndük yine eve.Tatilden kalan hatıralar ve içimizde Ören aşkıyla bomba gibi hazırız yeni sezona. :) Tatilden anılar,giyilenler,göze çarpanlar fotoğraflarla tatil sonrası ilk yazımızda... :)) Ören mitolojik adıyla  Adramytteion, Burhaniye'den 3 km uzaklıkta Saklı Cennet adında bol bol arkeolojik kazıların, tarihi mekanların,yurtdışından gelen Türk turistlerin, sincapların, sahilinde altın tozlarının,sıcacık göçmen insanların,sürekli tatlı esintinin,taptaze yiyeceklerin,zeytinden yapılabilecek her türlü şeyin,ufak bir çarşının,eğlencenin,dostluğun,samimiyetin kısaca ne arasanız onun olduğu bir yerdir. :)) En az bir kere gidilmesi  şiddetle tavsiye edilir. :))Hakkında türlü rivayetler bulunan meşhur deniz kızı... :)

Elbise:Addax  /  Ayakkabı:BambiElbise:Jan Rasco  / Ayakkabı:Bambi  / Çanta:Annemden :)Elbise:Ben diktimSiyah uzun elbise:Gezer  /  Çanta:Yurtdışından T-shirt:? / Etek:Mango / Terlik: Ören ÇarşıBaba ve kızları dubalara doğru kulaç atarken... :)Çizgili Elbise:Adil Işık / Çanta: H&M / Ayakkabı:?  -  Elbise:Yurtdışı / Çanta:Koton  / Ayakkabı:Deichmann


Mandalinalar: Apartın balkonundan :)  / T-shirt:? /  Pantolon:Defacto  
 Ayakkabı: Ören Çarşı (5 lira :)  / Çanta:Yurtdışı
Ören'de ''Dikkat Sincap var!''yazan kocaman bir tabela var.Her an  karşınıza çıkabiliyor bu sevimli hayvanlar.Bu görüntüde yine balkonumuzdan kendisi her gün gelip suyunu içiyormuş buradan. :)Bazen sadece gülersin... :) Ya da oturup hayatı izlersin... :)Elbise:Batik / Çanta: H&M  /  Boy pos: ALLAH vergisi :))Bunlarda son olarak tatil hatıraları,hediyeleri kısaca ganimetleri; tekrar Ören'de olabilmek umuduyla... :))
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemli :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...